Wycinanie laserowe

Wycinanie folii

Wytniemy ploterem dowolny kształt  – w ramach rozsądku i według dostarczonego wzoru w dowolnej ilości i krótkim terminie.

Wycinanie z folii samoprzylepnej, realizujemy dzięki profesjonalnemu ploterowi tnącemu  o szerokości cięcia do 100 cm. Aktywna głowica pozwala na wycięcie z bardzo dużą dokładnością nawet bardzo małego elementu !

Drukowanie - ploter

Druk wielkoformatowy

to inaczej solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Litery przestrzenne 3D

Wycinanie termiczne

Technologia spawania i cięcia termicznego ma zasadnicze znaczenie w projektowaniu i produkcji. Niemalże wszystkie używane przez nas w codziennym życiu przedmioty i obiekty zostały zespawane, pocięte termicznie lub wykonane przy użyciu sprzętu, który sam powstał z zastosowaniem technologii spawania lub cięcia termicznego.

Frezowanie

rodzaj obróbki skrawaniem, w której ruch obrotowy wykonuje narzędzie, albo posuwowy (w zależności od konstrukcji obrabiarki, na której jest prowadzona obróbka) wykonywany jest również przez narzędzie lub przez przedmiot obrabiany.

Obrabiarka, na której wykonuje się frezowanie nazywa się frezarką.

Frezowanie
0